Sprzątanie biur Poznań - efektywna strategia w utrzymaniu czystości!

sprzątanie biur w poznaniu

Jedną z szerokiego wachlarza świadczonych przez nas usług jest sprzątanie biur.

Poznań należy do głównych miast, w którym wykonujemy nasze usługi. Posługujemy się profesjonalnymi środkami czystości, które w połączeniu z rzetelną i dokładną pracą naszych pracowników, dają doskonałe rezultaty.

Jeśli więc nie chcesz tracić swojego cennego czasu na kontrolowaniu pracowników sprzątających i martwić się o zastępstwa w przypadku ich nieobecności, to powierz to firmie, której z łatwością przychodzi sprzątanie biur. Wielkopolska, to teren naszej działalności. Pracownicy konsorcjum sprzątającego Czos | Euro Czos | Czos Bis to osoby posiadające doświadczenie, które są odpowiedzialne, obowiązkowe i profesjonalnie wykonujące swoje zadania.

Efektywna strategia w utrzymaniu czystości!

Reprezentanci naszej firmy, posiadający odpowiednie upoważnienia, sprawują nadzór nad swoimi pracownikami. Możesz więc nam zaufać i zająć się sprawami firmy, które z całą pewnością są dla Ciebie najważniejsze. Czystością i estetycznym wyglądem Twojej firmy zajmiemy się my. Teren naszych działań  to całe województwo wielkopolskie!

W ramach sprzątania biur oferujemy między innymi: odkurzanie wykładzin i dywanów, zamiatanie i mycie podłóg, wycieranie kurzu z parapetów,biurek, mebli biurowych i innego wyposażenia pomieszczeń (do indywidualnego uzgodnienia z Klientem), opróżnianie koszy na śmieci, dbanie o czystość w pomieszczeniach sanitarnych.

Jak nas znaleźć!

O nas

Sprzątamy od 1977 roku, utrzymujemy czystość na terenie biurowców (SPECJALIZACJA), hal produkcyjnych i magazynowych, obiektów handlowych oraz na terenach zewnętrzych.


rewelacyjne-sprzatanie.pl
ul. Okrężna 18
62-006 Gruszczyn
+48 502 409 410
biuro@rewelacyjne-sprzatanie.pl
Pn-Pt: 10.00 - 18.00

Przydatne linki


Masz pytania? napisz do nas!

Wyślij

Copyright © 2018 CZOS | EURO CZOS | CZOS BIS. Wszelkie prawa zastrzeżone.