Sprzątanie biur Poznań - efektywna strategia w utrzymaniu czystości!

Jedną z szerokiego wachlarza świadczonych przez nas usług jest sprzątanie biur. Poznań należy do głównych miast, w którym wykonujemy nasze usługi. Posługujemy się profesjonalnymi środkami czystości, które w połączeniu z rzetelną i dokładną pracą naszych pracowników, dają doskonałe rezultaty.

Jeśli więc nie chcesz tracić swojego cennego czasu na kontrolowaniu pracowników sprzątających i martwić się o zastępstwa w przypadku ich nieobecności, to powierz to firmie, której z łatwością przychodzi sprzątanie biur. Wielkopolska, to teren naszej działalności. Pracownicy firmy CZOS to osoby posiadające doświadczenie, które są odpowiedzialne, obowiązkowe i profesjonalnie wykonujące swoje zadania.

 

Sprzątanie biur Poznań

Efektywna strategia w utrzymaniu czystości!

Reprezentanci naszej firmy, posiadający odpowiednie upoważnienia, sprawują nadzór nad swoimi pracownikami. Możesz więc nam zaufać i zająć się sprawami firmy, które z całą pewnością są dla Ciebie najważniejsze. Czystością i estetycznym wyglądem Twojej firmy zajmiemy się my. Teren naszych działań  to całe województwo wielkopolskie!

W ramach sprzątania biur oferujemy między innymi: odkurzanie wykładzin i dywanów, zamiatanie i mycie podłóg, wycieranie kurzu z parapetów,biurek, mebli biurowych i innego wyposażenia pomieszczeń (do indywidualnego uzgodnienia z Klientem), opróżnianie koszy na śmieci, dbanie o czystość w pomieszczeniach sanitarnych.

Ponadto, zaopatrzymy Cię w niezbędne środki czystości marki Merida, Tork, Cliver, Pinioll i Katrin w atrakcyjnych cenach i zadbamy, by były zawsze dostępne w Twojej firmie.

To Ty decydujesz, czy będziemy współpracować codziennie, czy cyklicznie. Od Ciebie zależą godziny naszej pracy. Nie czekaj, skontaktuj się z nami - tel. +48 502 409 410. A my dołożymy wszelkich starań, ażebyś był usatysfakcjonowany. Konsorcjum sprzątające: CZOS & EURO CZOS & CZOS BIS

Tags: sprzątanie biur poznań,, sprzątanie biur wielkopolskie, sprzątanie biur wielkopolska, poznań sprzątanie biur

DrukujE-mail

Kontakt

Konsorcjum Sprzątające

"CZOS & EURO-CZOS & CZOS-BIS"

tel.: +48 502 409 410

tel. 602 272 554
tel. kom. 604 431 762