Firma sprzątająca Poznań - wiemy jak zaoszczędzić Twój czas!

W obecnych czasach kluczowym elementem działalności firmy jest dbanie o jej wizerunek, jednym z podstawowych czynników przyczyniających się do tego jest czystość. Zapewnić to może dobra firma sprzątająca Poznań. To miasto, które z racji swojej wielkości wymaga podjęcia odpowiednich kroków, aby zostać zauważonym i zapamiętanym. Właściciele przedsiębiorstw coraz częściej rezygnują w etatowych pracowników sprzątających i dbanie o porządek powierzają wyspecjalizowanym konsorcjom zajmującym się sprzątaniem firm. W związku z tym, że na rynku występuje bardzo duża konkurencja w tej branży, "By móc zaistnieć, trzeba działać profesjonalnie i się wyróżniać".

 

Nasze konsorcjum "CZOS & EURO-CZOS & CZOS-BIS" istnieje od 1998 roku i może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem. Świadczymy kompleksowe usługi sprzątające. 

Firma sprzątająca Poznań - wiemy jak zaoszczędzić Twój czas!

Wielkopolska stanowi główny zakres działalności firmy. Ponieważ współcześni Klienci są bardzo wymagający, niezwykle istotnym dla nas czynnikiem jest prawidłowy dobór pracowników. 

 Pracownicy naszej firmy to osoby odpowiedzialne, dyspozycyjne i bez zarzutu wykonujące powierzone zadania. Wśród naszych usług, na uwagę zasługuje sprzątanie firm w Poznaniu. Wielkopolskie województwo jest w tym zakresie rynkiem bardzo popularnym, ponieważ na tych terenach istnieje bardzo dużo firm i korporacji. Oprócz typowych usług, mających na celu utrzymywanie czystości w pomieszczeniach, zajmujemy się także: sprzątaniem po remontach, sprzątaniem po budowach, gruntownym doczyszczaniem podłóg.

Jeśli więc szukasz partnera do współpracy, któremu możesz zaufać i który Cię nie zawiedzie, skontaktuj się z nami +48 502 409 410. Głównym celem założycieli firmy jest sprostanie oczekiwaniom swoich Klientów. Dbamy, by nasi kontrahenci byli zadowoleni zarówno z pracy naszych pracowników jak i z ceny za świadczone usługi.

Jak nas znaleźć!

O nas

Sprzątamy od 1977 roku, utrzymujemy czystość na terenie biurowców (SPECJALIZACJA), hal produkcyjnych i magazynowych, obiektów handlowych oraz na terenach zewnętrzych.


rewelacyjne-sprzatanie.pl
ul. Okrężna 18
62-006 Gruszczyn
+48 502 409 410
biuro@rewelacyjne-sprzatanie.pl
Pn-Pt: 10.00 - 18.00

Przydatne linki


Masz pytania? napisz do nas!

Wyślij

Copyright © 2018 CZOS | EURO CZOS | CZOS BIS. Wszelkie prawa zastrzeżone.