Sprzątanie hal Poznań - co powinien wiedzieć każdy pracodawca?

Obowiązkiem każdego pracodawcy jest zapewnienie swoim pracownikom odpowiednich warunków pracy. Jednym z nich, ale niezwykle ważnym, jest dbanie o czystość.

Nasza firma sprzątająca Euro-Czos oferuje m.in. sprzątanie hal. maszyna duzaPoznań i okolice to tereny, na których znajdują się różnorodne hale produkcyjne i magazynowe. By móc zapewnić porządek i komfort pracy pracownikom, wiele przedsiębiorstw decyduje się na powierzenie tych czynności firmom, które świadczą różnorodne usługi sprzątające. Po pierwsze dlatego, że firmy takie posiadają odpowiedni i sprawdzony sprzęt o dużej wydajności, przy pomocy którego mogą w krótkim czasie precyzyjnie posprzątać kilkutysięczne powierzchnie produkcyjne. Ponadto dysponują pracownikami, którzy posiadają doświadczenie i niezbędne szkolenia.

Chcesz wiedzieć dlaczego czyszczenie hal jest takie ważne?

Sprzątanie hal jest bardzo istotne z punktu widzenia przepisów BHP, ponieważ przyczynia się do zachowania bezpieczeństwa pracujących tam ludzi. Hale magazynowe i produkcyjne to miejsca szczególnie niebezpieczne z racji tego, że na posadzkach często znajdują zabrudzenia trudne do usunięcia, takie jak: plamy oleju silnikowego, smar, wycieki z maszyn i wiele innych.

Nasza firma stosuje specjalistyczne środki czyszczące, które dobierane są odpowiednio do stopnia zabrudzenia danego pomieszczenia. Oczywiste jest, że innych środków używamy, gdy sprzątamy biura czy myjemy okna i innych, gdy zabrudzenia wymagają silnych detergentów.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 502 409 410

 

 

 

 

Tags: sprzątanie po imprezach, usługi sprzątające poznań, firma sprzątająca poznań

DrukujE-mail

Kontakt

Konsorcjum Sprzątające

"CZOS & EURO-CZOS & CZOS-BIS"

tel.: +48 502 409 410

tel. 602 272 554
tel. kom. 604 431 762