Sprzątanie hal Poznań - co powinien wiedzieć każdy przedsiębiorca?

sprzątanie hal poznań

Poznań i okolice to tereny, na których znajdują się różnorodne hale produkcyjne i magazynowe. By móc zapewnić porządek i komfort pracy pracownikom, wiele przedsiębiorstw decyduje się na powierzenie tych czynności firmom zewnętrznym. Po pierwsze dlatego, że firmy takie posiadają odpowiedni i sprawdzony sprzęt o dużej wydajności, przy pomocy którego mogą w krótkim czasie precyzyjnie posprzątać kilkutysięczne powierzchnie produkcyjne. Ponadto dysponują pracownikami, którzy posiadają doświadczenie i niezbędne szkolenia.

Sprzątanie hal jest bardzo istotne z punktu widzenia przepisów BHP, ponieważ przyczynia się do zachowania bezpieczeństwa pracujących tam ludzi. Hale magazynowe i produkcyjne to miejsca szczególnie niebezpieczne z racji tego, że na posadzkach często znajdują zabrudzenia trudne do usunięcia, takie jak: plamy oleju silnikowego, smar, wycieki z maszyn i wiele innych.

Nasza firma stosuje specjalistyczne środki czyszczące, które dobierane są odpowiednio do stopnia zabrudzenia danego pomieszczenia. Oczywiste jest, że innych środków używamy, gdy sprzątamy biura czy myjemy okna i innych, gdy zabrudzenia wymagają silnych detergentów

Jak nas znaleźć!

O nas

Sprzątamy od 1977 roku, utrzymujemy czystość na terenie biurowców (SPECJALIZACJA), hal produkcyjnych i magazynowych, obiektów handlowych oraz na terenach zewnętrzych.


rewelacyjne-sprzatanie.pl
ul. Okrężna 18
62-006 Gruszczyn
+48 502 409 410
biuro@rewelacyjne-sprzatanie.pl
Pn-Pt: 10.00 - 18.00

Przydatne linki


Masz pytania? napisz do nas!

Wyślij

Copyright © 2018 CZOS | EURO CZOS | CZOS BIS. Wszelkie prawa zastrzeżone.