Sprzątanie po imprezach

Uwielbiamy organizować imprezy. Uczestniczenie w nich sprawia nam radość, ale gdy przychodzi pora na posprzątanie czar pryska.

Ale wcale nie musi tak być!

Nasza firma Euro Czos świadczy między innymi takie usługi jak sprzątanie po imprezach. Oferujemy posprzątanie terenu po zakończonych imprezach, segregację i wywóz odpadów oraz wywóz innych pozostawionych niepotrzebnych przedmiotów.

Ponadto świadczymy jeszcze inne usługi sprzątające. Poznań i okolice to miejsca, w których wykonujemy swoje zlecenia. Głównym naszym celem jest zachowanie najwyższych standardów wykonywanych usług. W tym celu posługujemy się specjalistycznymi maszynami wysokiej jakości oraz odpowiednimi środkami higienicznymi. Ponieważ istniejemy na rynku już wiele lat, to doskonale wiemy, że nie ma idealnego środka czystości do wszystkiego. Dlatego też stosujemy sprawdzone produkty takich firm, jak: Merida, Tork, Cliver, Pinioll i Katrin.


 

 

Sprzątanie po imprezach nie musi być utrapieniem!!!

Będąc naszym Klientem możecie mieć Państwo pewność, że w Waszych biurach, lokalach, hotelach i firmach nigdy nie zabraknie artykułów higienicznych, gdyż jesteśmy odpowiedzialni za ich dostarczenie. Wszyscy nasi pracownicy są rozpoznawalni, gdyż posiadają jednakową odzież roboczą w kolorze niebiesko-żółtym oraz identyfikator.

Jeśli więc poszukujecie Państwo firmy, która w szybki sposób upora się z brudem w biurze, dokładnie uporządkuje teren po imprezach plenerowych i wykona inne usługi porządkowe, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasza firma sprzątająca oprócz stałej współpracy, podejmuje również jednorazowe zlecenia. Zapewniamy dyspozycyjność, pracowitość i pełen profesjonalizm.

Tags: sprzątanie po imprezach, usługi sprzątające poznań, firma sprzątająca poznań

DrukujE-mail

Kontakt

Konsorcjum Sprzątające

"CZOS & EURO-CZOS & CZOS-BIS"

tel.: +48 502 409 410

tel. 602 272 554
tel. kom. 604 431 762