Praca

Nasza Firma sprzątająca poszukuje osób chętnych do pracy na stanowiska:

- sprzątaczka ( praca stała i dorywcza )

- mężczyzna sprzątający ( praca stała i dorywcza )

- brygadzistka

- brygadzista

- operator maszyn sprzątających ( praca stała i dorywcza )

- osoby do mycia okien i mechanicznego czyszczenia wykładzin ( praca stała i dorywcza )

Najchętniej zatrudnimy osoby zamieszkałe w okolicach:

Suchy Las !!! , KOMORNIKI , LUBOŃ , Tarnowo Podgórne, Swadzim, Kobylnica, Janikowo, Swarzędz,

Poznań: Os. Orła Białego - Rataje,

Paczkowo, Kostrzyn

Prosimy o przysłanie CV droga elektroniczna na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

oraz telefonicznie : +48 502 409 410

DrukujE-mail

Karcher z nagrodami

Firmy/osoby, które skorzystaja z usług mechanicznego czyszczenia wykładzin, mebli, wnętrz samochodów - a kwota do zapłaty przekroczy 1000,00 zł netto - otrzymają PODWÓJNE ZAPROSZENIA, BILETY - DO JEDNEGO Z PONIŻSZYCH MIEJSC:

www.teatrnowy.pl
www.teatr-polski.pl
www.filharmoniapoznanska.pl
www.teatr-muzyczny.pl
www.bramapoznania.pl/
www.eskulap.art.pl
www.bluenote.poznan.pl
www.zamek.poznan.pl
www.psmwinogrady.pl
www.multikino.pl
www.cinema-city.pl
www.helios.pl
www.arena.poznan.pl
www.sioux.com.pl
www.pizzahut.pl
www.sphinx.pl
www.girasole.com.pl
www.niku.pl
www.scsir.swarzedz.pl
www.maltaski.pl
www.buddha-poznan.pl
www.zoo.poznan.pl
www.worldkarts.eu
www.lechpoznan.pl
www.scianka.avana.pl
www.pyrlandpark.pl
www.termymaltanskie.com.pl/
www.taniec-monika.pl
www.moro-tour.pl/app/offersubcategory/oc/70/os/89/voivodeshipid/4
www.joannajanicka.com

DrukujE-mail

Historia

Firma sprzątająca "CZOS & EURO-CZOS & CZOS-BIS" Lider na terenie: Poznań i Wielkopolska

Historia

Działalność Konsorcjum Sprzątające "CZOS & EURO-CZOS & CZOS-BIS", sięga roku 1977, kiedy to późniejsza właścicielka firmy "CZOS-BIS" p. Hanna Wieruszewska, rozpoczęła prace w charakterze sprzątaczki na terenie różnych obiektów a następnie na stałe w Firmie "Hydrobudowa-Poznań".

Razem z mężem - Andrzejem Wieruszewskim, późniejszym właścicielem Firmy    "CZOS" sprzątali popołudniami biura W/W Firmy.

Rodzicom pomagał jak umiał najlepiej ich 2 letni wówczas syn - Łukasz Wieruszewski - późniejszy właściciel Firmy "EURO-CZOS".

Trwało to do roku 1991; w tym czasie p. Hanna Wieruszewska prowadziła dodatkowo "Zakład Krawiecki- szycie i modelowanie firan i zasłon", a jej mąż Andrzej Wieruszewski pracował na etacie jako konstruktor a później jako pracownik Poczty Polskiej.

Po roku 1991 otworzyły się możliwości pracy nie tylko na jednym etacie (przedtem było to zabronione) - małżeństwo Państwa Wieruszewskich sprzątało niekiedy 3, 4 Firmy, począwszy od godz. 4,00 rano aż do godzin późno wieczornych (również w święta i weekendy).

Łukasz Wieruszewski będąc na drugim roku studiów od marca 1998 roku, pracował jako kierownik do spraw marketingu a następnie dyrektor w innej firmie sprzątającej.

W roku 1998 Hanna i Andrzej Wieruszewscy postanawiają założyć własną Firmę. Od 11.V.1998 rozpoczęła działalność Firma Sprzątająca" CZOS", zajmująca się kompleksowym sprzątaniem Firm.

Początkowo utrzymywaliśmy czystość na terenie 4 przedsiębiorstw, jednak w wyniku rozwoju działalności podpisywano umowy z kolejnymi klientami. Firma "CZOS" wygrywała przetargi na sprzątanie min.: "Urzędu Skarbowego", "Aquanetu", a także prestiżowych obiektów klasy A - biurowiec "PGK-Centrum" czy "Delta" w Poznaniu.

Miało to miejsce wtedy, gdy do Firmy "CZOS" dołączył syn - Łukasz Wieruszewski, który po ukończeniu studiów z zakresu zarządzania i marketingu rozwinął działalność Firmy "CZOS".

Wynikiem rozwoju działalności było powstanie w roku 2004 - Firmy "EURO-CZOS" Łukasza Wieruszewskiego a następnie w roku 2007 - Firmy "CZOS-BIS" której właścicielką jes Hanna Wieruszewska.

Obecnie Konsorcjum zatrudnia 52 pracowników oraz utrzymuje czystość na terenie 49 firm z terenu Poznania i województwa wielkopolskiego.

Konsorcjum jest laureatem konkursu im. Hipolita Cegielskiego i posiada Certyfikat " Dobre bo polskie".

Zarząd regularnie bierze udział w szkoleniach z zakresu profesjonalnego utrzymania czystości i zdobyta wiedzę przekazuje pracownikom.

DrukujE-mail

Kontakt

Konsorcjum Sprzątające

"CZOS & EURO-CZOS & CZOS-BIS"

tel.: +48 502 409 410

tel. 602 272 554
tel. kom. 604 431 762