Media

Miło nam poinformować, że nasze Konsorcjum Sprzątające "CZOS & EURO-CZOS & CZOS-BIS" w lutym 2015 r. przystąpiło do Wielkopolskiego Klubu Kapitału.

Historia tego Klubu sięga roku 1993, kiedy to kilkunastu przedsiębiorców postanowiło stworzyć organizację. Głównym jej celem było zrzeszenie wielkopolskich właścicieli firm. I tak pozostało do dziś. Osiągnięcie tego celu umożliwiają spotkania organizowane co miesiąc. To na nich przedsiębiorcy się integrują, nawiązują kontakty biznesowe i osobiste, wspierają się i omawiają kluczowe dla Klubu zagadnienia.

Obecnie Klub jest bardzo znaczącą na rynku organizacją, posiadającą ponad stu trzydziestu członków. Aby móc ubiegać się o uzyskanie statusu członka Klubu, trzeba być w pierwszej kolejności przedsiębiorcą godnym zaufania (warunek niezbędny) oraz wyróżnić się wybitnymi cechami osobowości, sumiennością, wiarygodnością itp. Przyjęcie następuje po wyrażeniu zgody przez wszystkich członków klubowych.

Warto również wspomnieć o działalności lobbingowej Klubu, której celem jest wpływanie na decyzje władz lokalnych i krajowych związane z "rozwojem przedsiębiorczości oraz rozwojem gospodarczym miasta i regionu". Ponadto, Klub w znacznym stopniu przyczynia się do promowania firm swoich członków, m.in. poprzez: prezentację przedsiębiorstw podczas spotkań klubowych, rozpowszechnianie i wysyłanie ulotek reklamowych oraz ofert drogą elektroniczną.

 

W związku z powyższym, przyjęcie do Wielkopolskiego Klubu Kapitału traktujemy jako ogromne wyróżnienie. Jest to dla nas wielki zaszczyt, ale jednocześnie czujemy się zobowiązani, by udowodnić, że na to wyróżnienie w pełni zasłużyliśmy.

  

 DrukujE-mail

Kontakt

Konsorcjum Sprzątające

"CZOS & EURO-CZOS & CZOS-BIS"

tel.: +48 502 409 410

tel. 602 272 554
tel. kom. 604 431 762